john_deere_logoJohn Deere  винайшов свій відомий сталевий плуг в 1837 році, що ознаменувало створення компанії «Deere & Company». Компанія, яку він заснував, перетворилася на світового лідера в забезпеченні прогресивної продукцією і послуг для сільського господарства, лісозаготівельної та будівельної промисловості, комунальної та садово-паркової технікою, а також рішень для іригації. «John Deere » також надає фінансові послуги на міжнародному рівні, виробляє і продає двигуни, використовувані для потужної техніки.

Протягом всієї історії компанія збагатила свою спадщину чесності, якості, прихильності та інновацій.

Сталевий плуг «John Deere » ліг в основу всього. Це винахід, який полегшило сільське господарство на Середньому Заході Америки, ознаменувало народження світової організації, де зараз працюють більше 50 000 чоловік, і яка управляє виробничими та маркетинговими підприємствами по всьому світу.

Техніка

Техніка на полі

Техніка на полі

Сільське і комунальне господарство. «John Deere » – це світовий лідер виробництва сільськогосподарської техніки, що пропонує повний спектр тракторів; зернозбиральні, бавовнозбиральні комбайни та комбайни для збирання цукрового очерету; грунтообробне, посівне обладнання; оприскувачі; кормозаготівельну техніку; інтегровані технології з управління сільськогосподарським бізнесом і обладнання для точного поливу.

Компанія також спеціалізується на виробництві і продажі техніки, запасних частин для комерційних і комунальних господарств. Це: міні-трактори, трактори для роботи в парках, використовувані в комунальних і комерційних цілях; косарки для газонів; техніка для гольфу, обладнання для зрошення галявин та інше обладнання для ландшафтних робіт.

Будівництво та лісозаготівельна промисловість – це міжнародний підрозділ, що виробляє і поширює широкий спектр машин і запасних частин для сервісу, які широко використовуються в будівництві, муніципальних і земляних роботах, для обробки і заготівлі лісу. Основна продукція – це: самоскиди, гусеничні бульдозери та навантажувачі, екскаваторні ковші, самохідні повнопривідні навантажувачі, екскаватори, навантажувачі з бічним поворотом, заготівельники лісу, форвадери, трельовщик і навантажувачі. «John Deere » – світовий виробник лісозаготівельної та будівельної техніки.

Сервіс і підтримка

Трактори

Трактори

Запасні частини – це міжнародне відділення, контролююче розподіл і управління потоком запасних частин і матеріалів. Воно також забезпечує супутніми послугами такими, як ціноутворення, система підтримки, прогнозування, планування та аналіз для підрозділів «John Deere », які виробляють техніку. Рухові системи. Рухові системи «John Deere » – це провідний виробник високомогутніх дизельних двигунів і компонентів трансмісій, що забезпечує потреби як техніки «John Deere », так і техніки інших виробників.

Фінансові послуги. «John Deere Financial» є одним з найбільших фінансових інститутів, пріоритети якого спрямовані на фінансування техніки, що купується в США і працює по всьому світу. На додаток до всього він забезпечує фінансову підтримку роздрібних, оптових продажів та лізингу техніки «John Deere ». «John Deere Financial» пропонує поновлювані кредити, виробничі позики для фермерів і страхування врожаю.

Штаб-квартира

Штаб Квартира

Штаб Квартира

. Штаб-квартира «Deere & Company» знаходиться в м. Моліні (штат Іллінойс) і є одним з найбільш знаменитих будівель штаб-квартир у світі. Дизайн будівлі був розроблений знаменитим архітектором Аероміст Сааріненом. Цей проект отримав урядову похвалу при його відкритті в 1964 році.

Павільйон «Джон Дір» визнаний повним і зрозумілим виставковим центром у світі. Павільйон «John Deere » знаходиться в діловій частині міста Моліна (штат Іллінойс). Для перегляду відвідувачам представлені сучасна і вже стала легендою і частиною історії продукція «John Deere », а також інтерактивні стенди сільськогосподарської тематики. У прилеглому до павільйону магазині «John Deere » представлені тисячі товарів всесвітньої торгової марки «John Deere ».

«Ніщо не біжить так швидко, як олень»
Сьогодні заводи John Deere та їх клієнти знаходяться найчастіше на різних континентах. Щоб скоротити час постачання, компанія розробляє спеціальні логістичні схеми. Їх теж можна зарахувати до інноваційних технологій. John Deere гарантує, що де б не знаходився їхній клієнт, термін поставки не перевищить 2-х місяців.im9

Запорука вашого успіху!