kompaniia

Офіс компанії

   Компания «Menkom Group» є одним з лідерів ринку України з продажу запчастин до сільгосптехніки, вітчизняних та провідних світових виробників. Власний скалд  а також мінімальні строки поставок наявність представництв по регіонах дає можливість нашим клієнтам отримувати і проводити ремонт техніки.

 

    Ми працюємо з службами доставки Автолюкс, Нова Пошта, Интайм. Menkom Group проводить доставку комплектуючих від заводів виробників Німеччини та країн ЄС – JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE, CLAAS, FENDT, LEMKEN, HORSCH, KVERNELAND, RABE.

 

   Компанія “ Menkom Group” застосовує індивідуальний підхід до кожного свого клієнта та партнера, пропонуючи гнучку систему знижок і можливостей оплати, а також сприяє в підготовці необхідного пакету документів.

Територія Бази

Територія Бази

 

   Серед послуг що надає компанія Menkom Group є негабаритні перевезення – всіх видів сільськогосподарської техніки. Перевозиться техніка на низько рамних причепах в усіх напрямках по Україні та країнах СНД та ЄС.Вибравши нас Ви отримаєте чесного, надійного, професійного партнера мета якого відповідати високим вимогам ринку і покращувати їх надаючи партнерам високоякісний сервіс.

yedek

Запорука вашого успіху!