комбайн джон дир

В сучасних умовах бізнесу потрібно ефективно вести господарство з використанням сучасної техніки а забезпечення підприємства комбайнамита високий рівень їх використання сильно впливає на валовий збір  культур. Але і буває таке що досить надійна техніка може зламатись ніхто від такого не застрахований, в такій ситуації допоможе компанія Menkom Group що одним з лідерів ринку постачання запасних частиндо сільгосп техніки.

   Можна порахувати коли у випадку несправності комбайна йде втрата тоїж самої пшениці  оскільки нвіть з  запізнення із збиранням відбувається значна втрата вирощеного врожаю. Відомо – що втрати при збиранні зернових досягають 25—30 % у випадку затримки колосових на 10—12 днів. Затримка строків прибирання  цукрового буряку може спричинити  повну втрату всього врожаю внаслідок настання похолодання та морозів, які практично унеможливлюють проведення збиральних робіт в полі. Тому підприємствам економічно вигідно мати під рукою запасні чатини до комбайнів, які забезпечать збирання сільськогосподарських культур в опти­мальні терміни.

   Комапанія  Menkom Group може запропонувати запчасні частини та комплектуючі від провідних світових виробників  JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE, CLAAS, FENDT, LEMKEN, HORSCH, KVERNELAND, RABE.  Menkom Group це не тільки великий асортимент більше 80 000 позицій це ще приємні ціни на весь ряд запчастин, при цьому для оптових покупіців діють спеціальні умови.

   Для прикладу компанія Menkom Group може запропонувати найкращі на ринку України ціни на масло фірми JOHN DEERE, у випадку зацікавленості співпраці з нами можете звязатись з нами і ми надамо вам всю необхідну інформацію.

180587

Запорука вашого успіху!