трактор

Основною діяльністю компанії  є  продаж запчастин та комплектуючих до тракторів а також до іншої сільськогосподарської техніки. В Україні як великій аграрній державі трактори були завжди потрібні, випуск невеликої кількості тракторів колісного типу під маркою «Запорожець» розпочалося в Україні на заводі у Великому Токмаку ще в 1923 році, а вже масове виробництво тракторів почалось з 1931 року.

 

На полях України працювали не тільки вітчизняні трактори а й з за кордону так світовий лідер з виробництва сільгосптехніки фірма JOHN DEERE постачала техніку до ураїни з початку ХХ століття, про об’єми можна судити що в 1930 році в СРСР було поставлено 4181 одиниці техніки.

 

Надійна техніка ламається рідше но і запчатини до неї дорогі, але в виборі необхідних комплектуючих високої якості тай за помірними цінами допоможе вам фірма Menkom Group одного з лідерів ринку постачання запчастин до сільгосптехніки на сайті якої ви знаходитесь.

 

В нашому асортименті більше 80 000 позицій ми пропонуємо вам нашу допомогу і надійного партнера в бізнесі. Menkom Group пропонує запчастини до таких брендів  JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE, CLAAS, FENDT, LEMKEN, HORSCH, KVERNELAND, RABE.

 

1424319

Запорука вашого успіху!